To my – Kasia i Karolina, pomysłodawczynie zamiasttabletu.pl. Pomysł na produkcję tablic powstał z myślą o współczesnych dzieciach, w tym również naszych własnych. Jako młode mamy zauważyłyśmy, że coraz więcej Rodziców udostępnia swoim pociechom tablet. To niestety coraz częściej spotykany widok, jak 2-latek w wózku „bawi się telefonem”, gdy Rodzice robią zakupy, siedzą na ławce w parku lub podróżują autem. Nie dziwi nas to. Wystarczy włączyć ekran i mamy piorunujący efekt w postaci przykucia uwagi – efekt, którego niestety nie zapewnią tradycyjne zabawki.

Będąc świadomym szkodliwego działania tabletów, zaczęłyśmy poszukiwać alternatywnych rozwiązań. Chciałyśmy, aby produkt skupiał uwagę dziecka na długo, jednocześnie bawiąc oraz rozwijając jego zmysły. Kryterium te doskonale spełniały tablice manipulacyjne. Które dziecko nie lubi zajmować się przedmiotami codziennego użytku? Niestety większość obecnych na rynku tablic sensorycznych jest ogromnych, a dodatkowo ich ceny są porażające. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych dzieci, zaprojektowałyśmy idealną tablicę manipulacyjną, która jest:

  1. kompaktowa – dzięki niewielkim rozmiarom dziecko może bawić się nią w sklepie, wózku czy aucie;
  2. angażująca –  ruchome elementy zajmują uwagę dziecka przez długi czas;
  3. rozwijająca – poprawia zdolności motoryczne, pozwala na samodzielność i ćwiczenie koncentracji.
  4. estetyczna – dzięki czemu można wręczyć ją na prezent
  5. w cenie dostępnej dla każdego

Czy to się udało? Przekonajcie się sami! Każda z naszych tablic przed oficjalnym wejściem na rynek, testowana jest przez dzieci nasze i znajomych. Nie skłamiemy, jeśli powiemy, że wszystkie z nich były naprawdę zachwycone – ich Rodzice również!

Oto część naszych małych testerów, poznajcie ich:

Wojtuś – nasz najmłodszy tester, który ma nieco ponad rok. Bardzo lubi książeczki, fascynują go również wszystkie przedmioty codziennego użytku, którymi (nie) można się bawić. Odpowiedzialny za kwestie bezpieczeństwa. Najchętniej bawi się tablicą pociągiem.

Maks – energiczny 3-latek, którego tradycyjne zabawki zajmują nie więcej niż na  5 minut. Uwielbia samochody, place zabaw i majsterkowanie. Nasze tablice chętnie poddaje próbom wytrzymałościowym 😀 Kieruje się dewizą „co się zepsuje, to się wzmocni”. Tablica, którą bawi się najchętniej, to autko.

Nikola – ta prawie 5-latka interesuje się lalkami, modą i wszelkiego rodzaju pracami plastycznymi.  Starannie dba o wizualną część tablic, gdyż wierzy, że „jak cię widzą, tak się cieszą”. Jej ulubiona tablica to różowy motylek.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Produkt dla mam stworzony przez mamy – i przetestowany przez dzieci!
  • Tablice wykonane ręcznie w Polsce (województwie pomorskim)
  • Tylko naturalne elementy i farby z certyfikatami
  • Tablice angażujące dzieci i rozwijające ich zdolności motoryczne
PROMOCJA: 15% TANIEJ Z KODEM:
This is default text for notification bar