Tablica manipulacyjna – Ciuchcia naturalna

239 

Wymiary: 38×28 cm

darmowa dostawa tablicy manipulacyjnej tablica manipulacyjna wykonana ręcznie tablica manipulacyjna wspiera rozwój dziecka
Darmowa dostawa
1-3 dni
Ręcznie wykonana
w Polsce
Wspiera rozwój
dziecka

Opis

Zabawki zazwyczaj nie wzbudzają u dzieci takiego entuzjazmu, jak prawdziwe przedmioty w domu. I dlatego taka jest nasza tablica sensoryczna „Ciuchcia”: całkowicie prawdziwa. Na drewnianej tablicy umieściliśmy kilkanaście elementów codziennego użytku: zamki, sznurowadła, kółka obrotowe. Dzieci stopniowo odkrywają do czego służą poszczególne przedmioty, co sprawia, że tablica szybko im się nie znudzi. Tablica „Ciuchcia” to to pomoc dydaktyczna w duchu Montessori, która pozwala maluchowi ćwiczyć samodzielność i wspiera jego rozwój.

Produkt tworzony ręcznie z pasją

Tablica sensoryczna „Ciuchcia” to polski produkt, tworzony ręcznie według autorskiego projektu i malowany certyfikowanymi farbami przyjaznymi dla dzieci z normą EN 71-3. Drewno jest surowcem w pełni ekologicznym. Wszystkie elementy są mocno przymocowane za pomocą wkrętów. Zaokrąglone brzegi wykluczają możliwość uszkodzenia delikatnego ciała dziecka. Nasze tablice są wykonywane z sercem i niesamowitą dokładnością. Gwarantujemy, że zostaną z dzieckiem na długo!

Stymuluje prawidłowy rozwój

Tablica manipulacyjna to doskonała pomoc zręcznościowa. Sznurowadło, zamek błyskawiczny i klamry umożliwiają dzieciom naukę umiejętności przydatnych w codziennym życiu. Zasuwka i zapornica do drzwi kształtują precyzję i usprawniają celowe ruchy rąk oraz ich współdziałanie. Kółko obrotowe i koła zębate ćwiczą sprawność motoryczną i uczą dostrzegania zależności. Przesuwając drewniane kulki dziecko nie tylko ćwiczy małe paluszki, ale nabywa również umiejętność liczenia.

Trafiony pomysł na prezent

Unikatowa i estetycznie wykonana tablica manipulacyjna „Ciuchcia” to niezwykle trafiony pomysł na prezent dla chłopca na roczek, 2 lub 3 urodziny, dzień dziecka, chrzest czy innego rodzaju uroczystości. Nasze tablice manipulacyjne dostępne są jedynie u nas. Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że obdarowane dziecko posiada już taki egzemplarz.

Elementy na tablicy „Ciuchcia”: zasuwka, zapornica do drzwi, sznurowadło, koła zębate, zamek błyskawiczny, zamek z kluczykiem, kulki drewniane, kółko obrotowe, klamra do zapinania, drewniane drzwiczki otwierane

Dlaczego warto kupić tablicę manipulacyjną „Ciuchcia”?

  • Zamiast tabletu – kompaktowy rozmiar pozwala zabrać ją wszędzie ze sobą
  • Wspiera rozwój dziecka – przesuwanie, zapinanie czy wciskanie rozwijają małą motorykę
  • Przystępna cena – kupujesz drewniany produkt wykonany w Polsce w cenie plastikowych zabawek z marketu
  • Przesyłka gratis – szybka i darmowa wysyłka w 1-3 dni roboczych

* Rekomendujemy, aby dzieci użytkowały tablicę tylko pod nadzorem osoby dorosłej*

Opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tablica manipulacyjna – Ciuchcia naturalna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PROMOCJA: 15% TANIEJ Z KODEM:
This is default text for notification bar