Tablica manipulacyjna – Prostokąt błękit

259 

Wymiary: 38×28 cm

darmowa dostawa tablicy manipulacyjnej tablica manipulacyjna wykonana ręcznie tablica manipulacyjna wspiera rozwój dziecka
Darmowa dostawa
1-3 dni
Ręcznie wykonana
w Polsce
Wspiera rozwój
dziecka

Opis

Zabawki zazwyczaj nie wzbudzają u dzieci takiego entuzjazmu, jak prawdziwe przedmioty w domu. I dlatego taka jest nasza tablica sensoryczna „Prostokąt”: całkowicie prawdziwa. Na drewnianej tablicy umieściliśmy kilkanaście elementów codziennego użytku: zamki, sznurowadła, kółka obrotowe. Dzieci stopniowo odkrywają do czego służą poszczególne przedmioty, co sprawia, że tablica szybko im się nie znudzi. Tablica „Prostokąt” to to pomoc dydaktyczna w duchu Montessori, która pozwala maluchowi ćwiczyć samodzielność i wspiera jego rozwój.

Produkt tworzony ręcznie z pasją

Tablica sensoryczna „Prostokąt” to polski produkt, tworzony ręcznie według autorskiego projektu i malowany certyfikowanymi farbami przyjaznymi dla dzieci z normą EN 71-3. Drewno jest surowcem w pełni ekologicznym. Wszystkie elementy są mocno przymocowane za pomocą wkrętów. Zaokrąglone brzegi wykluczają możliwość uszkodzenia delikatnego ciała dziecka. Nasze tablice są wykonywane z sercem i niesamowitą dokładnością. Gwarantujemy, że zostaną z dzieckiem na długo!

Stymuluje prawidłowy rozwój dziecka

Tablica manipulacyjna to doskonała pomoc zręcznościowa. Rzep i sznurowadło umożliwiają dzieciom naukę umiejętności przydatnych w codziennym życiu. Zasuwka, zamek i zapornica do drzwi kształtują precyzję i usprawniają celowe ruchy rąk oraz ich współdziałanie. Kółko obrotowe i koła zębate ćwiczą sprawność motoryczną i uczą dostrzegania zależności. Lusterko powiększające nie tylko uruchamia wyobraźnię dziecka, ale także rozwija spostrzegawczość. Przesuwając drewniane kulki dziecko nie tylko ćwiczy małe paluszki, ale nabywa również umiejętność liczenia.

Trafiony pomysł na prezent

Unikatowa i estetycznie wykonana tablica manipulacyjna „Prostokąt” to niezwykle trafiony pomysł na prezent dla chłopca lub dziewczynki na roczek, 2 lub 3 urodziny, dzień dziecka, chrzest czy innego rodzaju uroczystości. Nasze tablice manipulacyjne dostępne są jedynie u nas. Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że obdarowane dziecko posiada już taki egzemplarz.

Elementy na tablicy „Prostokąt”: zasuwka, zapornica do drzwi, sznurowadło, koła zębate, zamek błyskawiczny, zamek z kluczykiem, kulki drewniane, kółko obrotowe, klamra do zapinania, drewniane drzwiczki otwierane

Dlaczego warto kupić tablicę edukacyjną „Prostokąt”?

  • Zamiast tabletu – kompaktowy rozmiar pozwala zabrać ją wszędzie ze sobą
  • Wspiera rozwój dziecka – przesuwanie, zapinanie czy wciskanie rozwijają małą motorykę
  • Przystępna cena – kupujesz drewniany produkt wykonany w Polsce w cenie plastikowych zabawek z marketu
  • Przesyłka gratis – szybka i darmowa wysyłka w 1-3 dni roboczych

* Rekomendujemy, aby dzieci użytkowały tablicę tylko pod nadzorem osoby dorosłej*

Opinie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tablica manipulacyjna – Prostokąt błękit”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PROMOCJA: 15% TANIEJ Z KODEM:
This is default text for notification bar