Tablica manipulacyjna na roczek

Tablica manipulacyjna na roczek to idealne rozwiązanie na jeden z najbardziej powszechnych problemów. Kupujesz dziecku piękną, drogą zabawkę, maluch początkowo się nią cieszy, a po paru godzinach lub dniach odrzuca w kąt. Znasz to? Nie znaczy to wcale, że prezent mu się nie spodobał. Raczej szybko się znudził. Bez obaw! Mamy dla Ciebie propozycję prezentu, który szybko się nie znudzi. Tablica sensoryczna dla rocznego dziecka to wartościowy przyrząd, który utrzymuje uwagę dziecka przez długie godziny zabawy.

Tablica manipulacyjna – co to takiego?

Pozornie prosta w konstrukcji plansza edukacyjna jest starannie przemyślanym urządzeniem do wspomagania edukacji dziecka. Ponadczasowy design sprawia, że nie nudzi się dzieciom tak szybko jak plastikowe zabawki. Zadowoleni klienci potwierdzają, że ich pociechy wprost nie mogą się oderwać od tego fascynującego prezentu.

Tablica manipulacyjna dla rocznego dziecka jest specjalnie zaprojektowana w sposób, który przykuwa jego uwagę. Plansze tego typu zawierają: rzepy, zamki błyskawiczne, sznurowadła, lusterka, zasuwki, zapornice, koła obrotowe, zębatki, klamry, kluczyki, drewniane kulki. Być może dla młodego rodzica brzmi to wręcz przerażająco. Bez obaw – wszystko przemyślane jest w taki sposób, aby dziecku nic się nie stało.

Na tym właśnie polega atrakcyjność tablicy. Tablica manipulacyjna na roczek zawiera przedmioty z pozoru niestosowne do zabawy dla roczniaka. Ale to właśnie te „dorosłe” elementy utrzymują uwagę dziecka na dłużej. Uczą go o otaczającym świecie, aktywując cały obszar mózgu. Plansza wykonana jest z ekologicznego drewna. Zaokrąglone krawędzie i bezpieczne spoiwa zapewniają, że Twojemu dziecku nic się nie stanie podczas zabawy tablicą.

Tablica manipulacyjna dla roczniaka – jak wpływa na rozwój?

Wszystkie poszczególne elementy, które znajdują się na tablicy manipulacyjnej dla rocznego dziecka mają konkretne zadanie. Razem tworzą wszechstronną pomoc edukacyjną, która korzystnie wpływa na rozwój dziecka. Kształtują samodzielne, krytyczne myślenie i usprawniają motorykę. Dziecko może odkrywać tablicę we własnym tempie. Liczne elementy i dowolność używania planszy zapewniają zajęcie na długie godziny.

Zabawa tablicą przygotowuje roczne dziecko do wysiłku intelektualnego w późniejszym życiu. Zaangażowanie do nauki różnych zmysłów na raz w połączeniu z frajdą daje niesamowicie szybkie efekty rozwojowe. Wyćwiczone przez planszę umiejętności są przydatne w prawdziwym życiu – od spostrzegawczości, po ciekawość, liczenie i uruchamianie wyobraźni.

Uniwersalny pomysł na prezent

Tablica manipulacyjna na roczek, drugie urodziny lub chrzest to doskonały pomysł na prezent. Możesz mieć pewność, że podarujesz dziecku coś, czego jeszcze nie ma. Co więcej, naturalne piękno drewna i ekologicznych materiałów nie przemija tak, jak moda na plastikowe zabawki. Rodzice obdarowywanego dziecka również ucieszą się z niekonwencyjnego pomysłu na prezent od serca. Kompaktowy rozmiar planszy łatwo zabrać ze sobą do auta, w odwiedziny i na wycieczkę. Tablica manipulacyjna dla roczniaka jest niedroga i wytrzymała – będzie służyć do zabawy i edukacji przez długi czas.

Leave a Reply

PROMOCJA: 15% TANIEJ Z KODEM:
This is default text for notification bar